Kurumsal


Size Özel Ahşap Dekoratif Ürünler Hizmetinizde

Günsoy Orman ürünleri firması olarak ilk faaliyetimize 1989 yılında başladık. 1993 ve 2009 yıllarında yapılan unvan değişiklikleriyle kurumsal kimlik son halini almıştır. 27 yıldır sektörün içinde yer alan firmamız elde ettiği tecrübe ve bilgi birikimini günümüz teknolojisiyle harmanlayarak üstün hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firma bünyesinde çeşitli ahşap uygulamaları yanında ürün ahşap inşaat malzemeleri de satışa sunulmaktadır.

 

İnşaat sektöründe yaşanan gelişmeler ve talepler doğrultusunda sürekli ürün yelpazesini geliştirerek 0 müşteri memnuniyeti sağlamak hedefiyle yola devam ediyor. İşletmenin misyonu kısaca müşterilerin ihtiyaçlarının dünyanın neresinde olunursa olunsun kısa sürede ve kaliteli bir şekilde karşılanması olarak belirtilebilir. Vizyonumuz ise kalite standartlarının üstüne çıkarak üretim yapmak 3M (emniyet, estetik ve ekonomi) politikası güdülerek üretim döngüsünü sağlamak şeklinde kısaca bahsedilebilir.


Günsoy Orman Ürünlerinde alabileceğiniz hizmetler nelerdir?

Ahşap malzemeyle ilgili aklınıza gelebilecek her ürünü bulabileceğiniz firma bünyesinde ayrıca uygulama ve montaj noktasında da çözümler üretiliyor. Bu noktada müşterilerinin hayallerini gerçeğe çeviren firmada özel üretim yapılarak istenilen ölçülerde ahşaba şekil verilebiliyor. Doğal malzeme kullanılarak doğayla barışık uygulamalara imza atılıyor. Özellikle ahşap dekoratif ürünler. sayesinde 0 müşterilere özel üretimler yapılabiliyor. Geniş ürün yelpazesinde inşaat malzemeleri de yer almaktadır. Bunlar doğramalık, fırınlanmış ve inşaat gibi kereste çeşitleri, alın tahtası, köknar, lambiri, döşemeler, deck ve çıtalar olarak sıralanabilir.

 

Ayrıca merdiven malzeme ve uygulamaları da yapılabilmektedir. Yapılan uygulamalar bununla da sınırlı değildir. Ahşap kameyle ve çardak yapımı, pergole, sundurma, bahçe çiti, ahşap saksı uygulamaları, piknik masaları, kedi ve köpekler için evler, tavuk barınma yerleri, oyun parkları ve depolama üniteleri yapılmaktadır. Bahçe depolama üniteleri arasında ahşap depolar yer almaktadır. Kişiye özel yapılabilen uygulamalar sayesinde 0 müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

 

Ahşap uygulamalarının yapım ve uygulama süreci nasıl işlemektedir?

 

Hazır olarak alabileceğiniz ürünlerin yanında montaj isteyen özel üretim uygulamalar da firmamız bünyesinde sunulmaktadır. Hazır satılan ürünler playwood, OSB, undoline, izocam, membran, şıngıl ve süpürgelikler yer almaktadır. Bunlar haricinde yapılacak uygulamalarda ilk önce özel üretim ölçüleri belirlenir. Bunun için sosyal medya kanalları yardımıyla veya direk müşteri hizmetleri numarasıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Uygulaması yapılacak ahşap malzemenin cinsi ve büyüklükleri belirlendikten sonra fiyatı oluşturulur. Son olarak teslim süresi belirlenerek üretim sürecine geçilir. İleri teknoloji kullanan makineler yardımıyla özel parkurlardan geçirilerek ahşap malzemelere istenilen şekil verilir. Bütün süreçlerde müşteri memnuniyeti amaçlanarak özel üretim esasları dikkate alınır.

Sizin fikirleriniz bizim için önemli